Fotografia ślubna

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna jest niezwykłą dziedziną fotografii gdyż składa się z kawałków wszystkich innych pozostałych dziedzin. Jest bardzo wszechstronna i wymaga opanowania wielu technik fotografowania. Przez co jest bardzo ciekawa. A dodatkowo dochodzą liczne podróże i przede wszystkim możliwość poznania tysięcy ludzi i współpracowanie z nimi przy sesjach i nie tylko. To niezwykłe być narratorem wydarzenia i zamknąć w kadrach historię i związane z nią emocje.

Inspiruje mnie dosłownie wszystko co dostrzegę. Życie, przyroda, architektura, film czy muzyka ale najwięcej inspiracji otrzymuję od Was. Historie, ciekawostki, opisy charakterów. To wszystko pomaga mi lepiej wczuć się w wasz klimat i stworzyć ujęcia, które będą zarezerwowane tylko dla Was. Stąd rozmowy i spotkania przed ślubem są dla mnie niezwykle cenne.

Podróżowanie wyzwala kreatywność. Szczególnie uwielbiam fotografować na nowych, nieznanych terenach. Wyostrzają się wówczas wszystkie zmysły, a umysł przechodzi ze stanu czuwania w innowacyjność i pomysłowość. Więc Warszawa, Kraków, Wrocław czy Gdynia nie stanowi najmniejszego problemu. Wyzwoli radość i zaowocuje w piękne ujęcia. To samo tyczy się wyjazdów zagranicznych. Wszystkie już linie lotnicze oferują loty do dużych europejskich miast za kilkadziesiąt złotych. Sesja ślubna to przygoda, coś co wykonujemy raz w życiu. Warto więc zadbać o ciekawe i wyjątkowe wspomnienia.